Bluzki dla KGW

Szyjemy bluzki dla KGW, oczywiście nie tylko bo szyjemy również spódnice, kamizelki, fartuchy i wszystko co jest potrzebne.

Dziś chciałam pokazać nasze bluzki z wąską koronką koronką i regulowanym dekoltem. Bluzka może być z haftem na rękawach lub z przodu. Koronka też nie jest obowiązkowa, może być bez niej. Bluzki możecie obejrzeć też w naszym sklepie internetowym.

Bluzki dla KGW są z tkaniny koszulowej, dzięki temu są cienkie ale nie prześwitujące. W rękawach są miękkie gumki, które nie cisną ale ładnie podkreślają falbankę z koronki. Dekolt ma w sobie sznurek satynowy by można było łatwo regulować wielkość dekoltu, a także łatwiej prasować bluzkę. Po rozwiązaniu sznurka, który jest z tyłu zamocowany, można na gładko rozłożyć dekolt.

Bluzki mogą mieć haft na rękawach lub z przodu. Na rękawach jest lepiej widoczny, szczególnie jeśli będzie noszona z kamizelką. ale i marszczenie nie przeszkadza w pokazaniu całego jego piękna. Na dekolcie też jest możliwy, tu na zdjęciach akurat skromne ale haft może być dowolny z naszego katalogu lub zrobimy projekt z Waszego logo. Jedyna różnica wtedy to cena bo gotowe projekty są tańsze niż takie, które musimy opracować od początku. Cena jest zależna od wybranego haftu.

Bluzki dla KGW szyjemy na zamówienie więc mamy wszystkie rozmiary do wyboru. Na życzenie dopasowujemy je do podanych wymiarów.
Oto tabela wymiarów bluzek, bluzki są ze stabilnej tkaniny więc MUSZĄ być luźniejsze, czyli najlepiej jakbyś miała 4-8 cm mniej niż bluzka.

Zapraszam do kontaktu to tu znajdziesz wszystkie namiary na mnie. Zapraszam również na moją stronę na facebooku. Na instagramie dzielę się też moją drugą pasją…. szydełkowaniem, szczególnie widać to w relacjach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *