Centrum Krawieckie Melanii

Centrum Krawieckie Melanii powstało z połączenia lokalizacji 2 firm Cotai (Pracownia krawiecka Folk Melanii) i Krawiectwo Melanii. Dzięki temu możemy świadczyć Wam bardziej kompleksowe usługi niż dotychczas.

Teraz znajdziesz u nas 2 pracownie:

Krawiectwo miarowe damskie – Folk Melanii , tel. 500069944 czynne w poniedziałki i czwartki od 11 do 18.
Moją specjalnością są sukienki szyte na miarę ale w razie potrzeby jestem w stanie uszyć wszelkie damskie kreacje. Uwielbiam wyzwania.
Poza szyciem na miarę zajmuje się też własnymi kolekcjami. Folkową gdzie szyję głównie dla KGW i zespołów ludowych, moje projekty można tu zobaczyć. Oraz kolekcją jedwabnych dodatków do włosów, do zobaczenia tutaj.
Nasze kolekcje Folk Melanii i Melanii Silk znajdziesz tu.

Przeróbki i naprawa odzieży , tel. 510152347, czynne od wtorku do soboty od 10 do 16.
Świadczymy tu usługi szeroko rozumianych przeróbek krawieckich odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej a także innych domowych rzeczy. Nasza specjalność to skracanie i zwężanie, dopasowywanie do figury. Poza tym robię też naprawy, łatanie, wymiany zamków i tp.

Godziny otwarcia i telefony do poszczególnych pracowni w Centrum Krawieckie Melanii.

Zapraszam do kontaktu to tu znajdziesz wszystkie namiary na mnie. Zapraszam również na moją stronę na facebooku. Na instagramie dzielę się też moją drugą pasją…. szydełkowaniem, szczególnie widać to w relacjach 😉

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *