Chusta ludowa

Po długiej przerwie zapraszam do zapoznania się z naszą kolekcją chust ludowych. Kolekcja obejmuje 37 chust w 3 rozmiarach. Są nie tylko pięknym dodatkiem do stroju, ale także odzwierciedlają bogactwo słowiańskiej kultury i tradycji. Nasza chusta ludowa w wzór róż, maków i innych kwiatów z krótkimi lub długimi frędzlami jest idealnym wyborem dla miłośników folkloru oraz dla osób należących do grupy KGW lub zespołu ludowego.

Ta piękna chusta ludowa została wykonana z wysokiej jakości włókna. Jedne z wełny inne z wiskozy, co sprawia, że są nie tylko trwałe, ale również ciepłe i przyjemne w dotyku. Ich wymiary są różne od 90 do 120 cm, mają kształt kwadratu. Różne rozmiary powodują to, że można ją nosić na wiele różnych sposobów. Zarówno jako ozdobę na szyi czy ramionach, jak i jako nakrycie głowy. Mogą też zastąpić serwety czy narzuty, np. na fotel.

Nasza chusta ludowa ma piękny wzór kwiatowy. Kwiaty symbolizują piękno natury oraz kobiecość. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach do wyboru. Każdy znajdzie więc odpowiednią chustę pasującą do swojego stylu i preferencji.

Chusta ludowa klasyczna, wełniana czy duża, góralska, w kwiaty, maki czy róże to nie tylko modny, ponadczasowy dodatek, ale także wyraz szacunku dla tradycji i dziedzictwa słowiańskiego. Ta chusta jest prawdziwym hołdem dla piękna i bogactwa naszej kultury. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem folkloru, czy po prostu poszukujesz unikalnego akcentu do swojego stroju – ta chusta spełni Twoje oczekiwania.

Zbiorcze zdjęcia chust poniżej a po bardziej szczegółowe zapraszam na stronę.

Zapraszam do kontaktu to tu znajdziesz wszystkie namiary na mnie. Zapraszam również na moją stronę na facebooku. Na instagramie dzielę się też moją drugą pasją…. szydełkowaniem, szczególnie widać to w relacjach 😉

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *