Fartuch kuchenny

Pojawiły się wreszcie w naszym sklepie fartuszki kuchenne.

Jeden fartuszek kuchenny to mało więc do wyboru są 3 modele w różnych wzorach i kolorach. Do tego też w wersji dziecięcej 2 modele lecz w 3 rozmiarach. A co najpiękniejsze to wszystkie dostępne od ręki. Wysyłka w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Zacznijmy od tych dla dorosłych.

Mój najulubieńszy czyli fartuch sukienkowy. 5 różnych wzorów, nie wszystkie folkowe.
Ten model jest bardzo kobiecy. Świetnie nadaje się do kuchni, do podawania potraw gościom ale i do rozbudzenia wyobraźni.

Fartuch klasyczny kuchenny. Odpowiednie dla kobiet, mężczyzn jak i większej młodzieży. Do wyboru 11 wzorów, każdy może coś wybrać pasującego do niego. Łowicki w 3 wydaniach, kaszubski, 2 góralskie, w koty i jednokolorowe z kolorową kieszonką.

Fartuch zapaska kuchenny To najbardziej tradycyjny rodzaj fartucha choć w dzisiejszych czasach najmniej używany. Przynajmniej ja mam takie odczucie. Dostępne wzory to góralski, bukowiański i łowicki w 2 kolorach.

Przyszła kolej na fartuch dziecięcy kuchenny.

Tutaj będą tylko 2 rodzaje ale każdy w 3 rozmiarach.

Dziecięcy fartuszek sukienkowy, inspirowany naszymi damskimi sukienkowymi. równie piękny jak duży. Dostępne 3 wzory z czego biały łowicz jest w 2 rozmiarach. Idealny dla małej damy.

Dziecięcy fartuch klasyczny. W 6 odsłonach, w tym biały łowicz w 2 rozmiarach. Koguty na zieleni, szary z kaszubską kieszonką czy w trampki idealny też dla chłopca.

Serdecznie zapraszam Cię również do mojego folkowego świata na Facebooku.

Jak Ci się podobają? Który najbardziej?

Jeśli potrzebujesz więcej sztuk lub inne wzory czy kolory to zapraszam do kontaktu to tu znajdziesz wszystkie namiary na mnie 🙂
Jestem w stanie uszyć taki jakiego potrzebujesz lub o jakim marzysz 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *