Folk Melanii kolekcja w ludowym stylu.

Co to jest Folk Melanii? Folk Melanii kolekcja w ludowym stylu.

Folk Melanii kolekcja w ludowym stylu to kolekcja odzieży inspirowana folklorem, która powstała w 2012 roku. Pod tą nazwą łączę miłość do szycia i folkloru. Uwielbiam piękne kolory, kwiaty w naturze i na tkaninach. Uszczęśliwianie kobiet to moja życiowa misja a dzięki mojej pracowni krawieckiej mogę to robić na co dzień.

Uwielbiam dostawać takie zdjęcia od moich klientek.
Moja specjalność

Często ubieram Zespoły Ludowe i KGW. Mam kilka ulubionych produktów idealnie do tego się nadających. Są to białe bluzki ludowe z wąską lub szeroką koronką, możliwe 3 długości rękawów. Kamizelki ludowe, sznurowane w jednym z 6 kolorów. Do kompletu pasują idealnie długie spódnice z koronką lub bez w tych kolorach co kamizelki.

W mojej pracowni powstały całe stroje damskie i męskie kamizelki.
Ten sam zespół tylko stroje inne 🙂 zgadnij kto je szył 😉

Szyje także na zamówienie projekty stworzone wspólnie z klientami. Projektuje i szyje głównie dla kobiet ale czasem również dla dzieci i dodatki dla mężczyzn. Poza folklorem szyję również projekty zupełnie nie ludowe dla kobiet, które lubią wyglądać wyjątkowo.

Folk Melanii kolekcja w ludowym stylu.

Powyżej kilka moich realizacji projektów indywidualnych tworzonych we współpracy z klientkami, jeśli chcesz więcej to zapraszam do działu Galeria uszytków będę systematycznie dodawała nowe zdjęcia i artykuły. Jeśli masz jakąś propozycje, chcesz o czymś przeczytać, zobaczyć zdjęcia to daj mi znać 😀

Folklor i szycie to moje dwie pasje które połączyłam w kolekcję Folk Melanii, jeśli chcesz zobaczyć więcej to zapraszam na mój Fanpage Folk Melanii. Ale moje pasje to nie tylko folklor więc wśród moich uszytków zobaczysz też sporo kreacji niefolkowych.

O wszelkich zmianach będę informowała w Aktualnościach tu na stronie więc warto tam czasem zajrzeć.

Marzysz o czymś wyjątkowym? Napisz do mnie folkmelanii@gmail.com 😀
Jest duża szansa, że spełnię Twoje szyciowe marzenie.
Buziaki :*

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *