Jedwabne gumki do włosów

Jedwabne gumki do włosów i poszewki na poduszki to moje ulubione produkty z jedwabiu. Pisałam już o tym na moim jedwabnym facebooku. Zapraszam tak serdecznie, choć mało się odzywam ale jak napiszesz to na pewno odpisze 😀

„Włosy to oczko w głowie ogromnej ilości kobiet. Wizyta u fryzjera raz w miesiącu oraz specjalistyczne, kosmetyki to podstawa dobrze wyglądających kosmyków. Jednak można zrobić dla nich o wiele więcej, aby były piękne i długie. Przede wszystkim – zamieniamy zwykłe akcesoria do włosów na jedwabne. Dlaczego warto kupić gumki i opaski do włosów z jedwabiu? Przekonajmy się!

Jedwabne akcesoria do włosów oraz ich zalety

Włosy są bardzo delikatne, więc trzeba się z nimi obchodzić umiejętnie i z pewną dozą czułości. W pielęgnacji włosów nie ma miejsca na działanie siłowe, ani tym bardziej na agresywne składniki w kosmetykach. Kosmyki trzeba czesać z uwagą, nigdy nie szarpać ich, ani tym bardziej trzeć ręcznikiem, kiedy są mokre. Pasma źle reagują również na zbyt wysoką temperaturę, dlatego lepiej uważać z myciem głowy pod gorącym strumieniem wody czy suszenie włosów na najwyższym ustawieniu w suszarce. Włosy mają też tendencje do wzmożonego wypadania oraz łamania się na długości, kiedy wiążemy je w kok lub kucyk w niewłaściwy sposób. Nie oznacza to jednak, że trzeba pożegnać się z gumkami do włosów. 

Jedwabne akcesoria do włosów to wyjście z patowej sytuacji. Dzięki nim można wiązać włosy bez obaw. Jedwab znany jest ze swojej miękkości oraz delikatności, dlatego jest idealnym materiałem na akcesoria do włosów. Śliska powierzchnia jedwabnej tkaniny sprawia, że włosy są mniej narażone na zniszczenia, których mogą dokonać frotki, czy nawet bawełniane gumki do włosów. Co ważne, jedwabne gumki do włosów nie odkształcają pasm, ani nie ześlizgują się z nich podczas noszenia. Wszystko to sprawia, że gumki z jedwabiu to prawdziwy must have każdej kobiety, która uwielbia swoje włosy i chce dla nich tego, co najlepsze! Dzięki nim można stworzyć każdą fryzurę, a jedwabny połysk sprawia, że całość wygląda dużo bardziej luksusowo.”

To część artykułu napisanego dla nas i o nas już pewien czas temu, całość przeczytasz tutaj.

Czas na pokazanie tego z czym dziś przyszłam.

W sumie to nie tylko artykułem wpadłam się pochwalić a tym, że zaczynam odkopywać się po chorobach i przeprowadzce. Dziś na stronie uzupełniłam aktualnie dostępne jedwabne gumki do włosów w 2 rozmiarach. Jak tylko znów się ogarnę pojawią się też najmniejsze.

A oto jedwabne gumki do włosów dzisiaj wystawione. Tzn. część z nich po więcej zapraszam do mojego sklepu.


Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam na mój  Fanpage na Facebooku Folk Melanii oraz na bloga i stronę firmową.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *