Pracownia krawiecka w nowym miejscu

Już od 2 października pracownia krawiecka w nowym miejscu.

Niestety z przyczyn niezależnych od nas musimy zmienić siedzibę firmy. Na szczęście zmiany są u nas zawsze pozytywne – już nie będziecie musieli do nas wchodzić po schodach na 1 piętro. Centrum krawieckie Melanii będzie w przyziemiu, dzięki temu wchodzicie praktycznie z chodnika.

Zapraszamy do nowego punktu ul. Gdańska 3D/1 w Bolesławcu, wejście od podwórka/parkingu. Parking jest bezpośrednio przed lokalem, a jeśli tu nie będzie miejsca to kawałek dalej po prawej jest darmowy, ogólnodostępny parking, możesz też stanąć przy ulicy. Proszę nie parkuj przy sąsiednich klatkach.

Godziny otwarcia bez zmian. Tu możesz sprawdzić jak pracujemy przeróbki krawieckie i naprawa odzieży a pracownia krawiecka – kolekcja Folk Melanii i szycie na miarę. Są to dwie niezależne i działające w różnych godzinach firmy więc proszę sprawdź czy interesująca Cię krawcowa już jest 😉

Dla ułatwienia dodaje zdjęcia jak do nas trafić, jadąc od centrum lub starej obwodnicy wjedź w ulicę Gdańską, przed RG Medica skręć w prawo, jesteśmy w 4 lokalu po lewej. Na szczęście ciężko jest do nas trafić tylko za pierwszym razem 😉

Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam na nasze strony na Facebooku:
Przeróbki i naprawa odzieży Bolesławiec
Folk Melanii – pracownia krawiecka
Na naszych facebookowych stronach dowiesz się kiedy mamy nieczynne lub krócej otwarte, zapraszam Cię do zaobserwowania. Na Folk Melanii pokazuję też nowości z naszej kolekcji. Jeśli lubisz folklor to zapraszam na zakupy do folkowego sklepu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *